“Це не наша війна”: фанати клубу з Польщі влаштували антиукраїнську акцію – демонстративне фото

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Польські уболівальники футбольного клубу Шльонськ відзначились зі знаком мінус. Фанати вивісили на трибунах антиукраїнський банер.

Вдруге фанати цього польського клубу вивісили подібний банер на матч 22-го туру Екстракляси проти познанського Леха, який відбувся 26 лютого, пише 24 Канал.

Уболівальники Шльонська прикріпили на трибуну антиукраїнський банер із написом: “Це не наша війна”. Біля цих слів був перекреслений герб України на фоні прапора УПА.

Фанати цього вроцлавського клубу йдуть проти усього цивілізованого світу та показують, що вони обирають позиція “Моя хата скраю – я нічого не знаю”, або підтримують російську агресію. Дуже дивно, адже влада Польщі та громадяни цієї європейської країни потужно підтримують Україну у війні проти Росії.

Натомість ультрас інших клубів Екстракляси неодноразово висловлювати свою солідарність українському народу.

Цікаво, що такий банер було вдвічі неприємніше бачити футболістам Леха, які пов’язані з Україною. У складі познанського клубу виступає український голкіпер Артур Рудько та футболіст Динамо та колишній гравець збірної України U-21 Георгій Цитаішвілі, який вирішив змінити українське громадянство на грузинське.

Відзначимо, що такий вчинок фанатів Шльонська не є одноразовою “акцією” з їх сторони. Торік вони вивісили на стадіоні банер з написом “Стоп Українізації Польщі”.