Неділя, 23 Червня

Це може бути нашим останнім зверненням, – захисник Маріуполя просить у світових лідерів допомоги

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Сергій Волина записав відеозвернення до світу. Захисник Маріуполя заявив, що це може бути його останнє звернення, адже ворожі сили перевищують наші “у десятки разів”, пише 24 Канал.

Відповідне відео Сергій Волина оприлюднив 20 квітня. Командир 36-ї окремої бригади морської піхоти закликав світ допомогти Маріуполю.

Це наше звернення до світу. Це може бути нашим останнім зверненням. У нас, можливо, залишилися останні дні або години. Угруповання противника в десятки разів більше за нас. Вони мають перевагу в повітрі, в артилерії, в угрупованні, що діє на суходолі, в техніці й танках, – заявив Волина.

Командир морпіхів пояснив, що вони ведуть оборону на одному об’єкті – на заводі “Азовсталь”, де перебувають військові Маріупольського гарнізону та цивільні особи, що потрапили у пастку війни.

Ми звертаємося до світових лідерів (із проханням – 24 канал) допомогти нам. Ми звертаємось із проханням застосувати до нас процедуру “extraction” та вивести нас на територію третьої держави, – сказав Волина.

Також майор пояснив, що маріупольський гарнізон військових – це понад 500 поранених бійців та сотні цивільних осіб, серед яких є жінки та діти.

“Ми просимо надати нам безпеку на території третьої держави. Дякую”, – сказав командир.

Перед цим Сергій Волина назвав два варіанти порятунку Маріуполя – військову операцію або політичне рішення.