Понеділок, 15 Серпня

Цьогоріч стартує будівництво траси Львів – Тернопіль та західного об’їзду Львова

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

У рамках проекту Gо Highway цього року розпочнеться будівництво траси Львів – Тернопіль та західного об’їзду Львова.

Про це повідомив в.о. голови “Укравтодору” Славомір Новак у інтерв’ю виданню “УНІАН”, передають Варіанти.

“Нове будівництво цього року плануємо за рахунок міжнародних коштів: західний об’їзд Львова, будівництво дороги Львів – Тернопіль у рамках Gо Highway, а також західний об’їзд Тернополя в рамках першого в історії дорожньої галузі України гранту від ЄС. Це допомога, гроші, які українським платникам податків не доведеться повертати”, – розповів Славомір Новак.

За його словами, у найближчі п’ять років нове будівництво в України буде здійснюватися за рахунок відкриття нових кредитних ліній, а ремонт – за рахунок держави.

Зокрема, на будівництво, реконструкцію та ремонт доріг державного значення цьогоріч передбачено 50 млрд грн.

Зазначимо, Gо Highway – проект транснаціонального транспортного коридору, в рамках якого планується з’єднати українські чорноморські порти Миколаїв та Одеса з польським Гданськом на Балтійському морі. Загальна вартість проекту становить  1 мільярд євро і він підтримується Світовим банком. Також на реалізацію проекту передбачені кошти і в державному бюджеті України.

Нагадаємо, у 2019 році Львів і Умань планують з’єднати сучасною європейською дорогою. Також Львівська облрада планує створити нове комунальне підприємство, яке займатиметься дорогами області.

Share.