Вівторок, 28 Травня

Трирічну дівчинку з коронавірусом, яка майже місяць перебувала на ШВЛ, відключили від апарату

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Трирічна дівчинка з Миколаївщини, яка від 14 вересня лежить у реанімації ОХМАТДИТу з важкою ковідною пневмонією, сьогодні вранці почала дихати самостійно. Її відключили від апарату ШВЛ.

Про це повідомили на сторінці львівської обласної дитячої лікарні ОХМАТДИТ.

У лікарні повідомили, що дівчинка, яка є найменшою пацієнткою, що була підключена до апарату ЕКМО в Західній Україні, і ще з вересня лежить у нашій реанімації з важкою ковідною пневмонією, сьогодні зранку задихала самостійно.

«З 8 години ранку дівчинка дихає самостійно. Ми спостерігаємо позитивну динаміку. Вона справилася з важкою пневмонією. Ще продовжуємо кисневу терапію», – каже завідувачка реанімаційного відділення лікарні Віра Приймакова.

Зазначається, що дитина ще буде у лікарні, оскільки потребує деяких дообстежень і реабілітації.

Нагадаємо, 3-річна дитина з Миколаївщини у львівську дитячу лікарню ОХМАТДИТ поступила 14 вересня у важкому стані, її відразу підключили до штучної вентиляції легень та екстракорпоральної мембранної оксигенації. Газообмін в легенях дитини настільки порушений, що кисень не засвоюється в організмі, тому її були змушені під’єднати до апарату кисню. Через низький рівень тромбоцитів 3-річній дівчинці було потрібне переливання крові. Спочатку дівчинку відключили від апарату ЕКМО, тепер і від апарату ШВЛ.