Неділя, 25 Вересня

Три Львівські музеї розпочали роботу та запускають за новим протоколом

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

У Львові, за окремим протоколом, запрацювали три львівські музеї просто неба. Кожен, хто заходить на територію, повинен пройти дезінфекцію і температурний скринінг.

Від сьогодні, відповідно до рішення міської комісії з питань ТЕБ і НС, дозволена робота трьох львівських музеїв просто неба — Музею народної архітектури та побуту, «Території терору» та Личаківського кладовища.

Музеї розпочали роботу з чітким дотриманням усіх вимог та протоколів щодо роботи в часі карантину, зокрема, організовано скринінг працівників та відвідувачів, встановлені засоби дезінфекції, забезпечена можливість безготівкової оплати тощо.

«Ми провели консультації з фахівцями — з імунологами, інфекціоністами. У всіх них є одна порада — відкривати парки і сквери для того, щоб мешканці могли більше фізично рухатися, гуляти на відкритому просторі. Звичайно, що всі заходи безпеки мають бути збережені.

Також ми планували з 11 травня відкривати музеї, бібліотеки, але наразі це не виходить. Виняток ми робимо тільки для Музею народної архітектури і побуту ім. К. Шептицького, «Території Терору» та Личаківського кладовища, адже це на відкритому повітрі”, — прокоментував мер Львова Андрій Садовий.

Mузей-заповідник «Личаківський цвинтар»

Музей народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького

Музей «Територія терору»

Share.