П’ятниця, 21 Червня

Тренування літаків росії у білорусі проводять для пошуку цілей в Україні – Наєв

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Тренування російських літаків, зокрема носіїв гиперзвукових ракет Х-47М2 “Кинджал”, у повітряному просторі білорусі проводять для уточнення цілей в України, по яким можна завдати ударів.

Про це стало відомо із пресслужби командування Об’єднаних сил ЗС України з посиланням на заяву командувача Сергія Наєва.

“Зазначені тренування (російського літака наведення та літаків-перехоплювачів носіїв балістичних ракет повітряного базування “Кинжал” у білорусі – ред.) проводяться з єдиною метою – це уточнення цілей на території України, які призначені для нанесення ракетних ударів. Але, ми вживаємо всіх заходів для того, щоб знизити цей рівень загрози”.

Деталі: За його словами, зараз у білорусі перебувають 2 мотострілецька дивізія 1 танкової армії, а також підрозділи, озброєні ракетними комплексами “Іскандер”, які призначені для застосування по цілях в Україні. Цього потенціалу достатньо для створення загрози Україні та проведення тактичних дій.

“При цьому ми уважно стежимо за озброєнням, що перекидається з росії, та робимо відповідний аналіз. Рівень воєнної загрози зростає, але ми вживаємо адекватних заходів. Крім цього у Генштабі передбачене нарощування угруповань у разі істотного зростання сил з протилежного боку”.