П’ятниця, 24 Травня

«Треба визнати, що нам туди не увійти». Зеленський про вступ України до НАТО

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Україна почала розуміти, що двері НАТО для неї закриті. Тому це треба визнати і розраховувати на себе та партнерів, які допомагають нашій державі. Про це Володимир Зеленський заявив під час зустрічі лідерів держав Joint Expeditionary Force, пише Твоє Місто.

Зі слів Зеленського, Україна запропонувала шлях для того, щоб могла захистити своє небо і своїх людей самостійно. Важливо, щоб це почули усі, а особливо країни, які межують з Росією. Наша країна робить все для того, щоб отримати літаки та протиповітряну оборону.

«Україна не є членом НАТО, ми це розуміємо, ми – адекватні люди. Роками ми чули про нібито відкриті двері, але вже почали також розуміти, що нам туди не увійти. Це правда і треба це визнавати. Я радий, що наш народ починає це визнавати й розраховувати на себе і на наших партнерів, які нам допомагають», – наголосив глава держави.

Глава держави зауважив, що Україна хотіла би мати надійні гарантії, які працюють на нас, а відтак, і на країни Заходу. Водночас Росія повторює, що війна в Україні – це лише початок, й далі будуть інші держави Європи.

Нагадаємо, що якщо НАТО не хоче або неспроможне закрити небо над Україною, то нехай дасть зброю, бойові літаки і Україна закриє його сама. Про це заявив секретар Ради нацбезпеки та оборони Олексій Данілов, звертаючись до західних партнерів. За його словами, від цього залежить, чи буде росія далі вбивати наших дітей, жінок, батьків і літніх людей.