Вівторок, 5 Грудня

“Треба було не воювати”: на росії маршрутник вигнав безногого окупанта, який відмовився платити за проїзд

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На росії водій маршрутки відмовився безкоштовно везти безногого окупанта, який стверджував, що втратив ноги на війні. Відео інциденту публікують у телеграм-каналах.

На це безногий загарбник заявляв водію, що він нібито неправий, бо росія воює проти “нацистів”. Водночас пасажири маршрутки лише насміхались із безного окупанта. Інцидент стався у російському місті Псков.

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк відреагував на відео, на якому водій маршрутки вигнав безногого російського окупанта, який воював в Україні.

Михайло Подоляк зауважив, що розмова водія та солдата рф – “вся суть сучасної росії: ненависть, злість і обов’язкова зневага до “ветеранів”, причетних до різанини в Україні”.

Радник голови ОП наголосив, що після закінчення війни українські захисники матимуть повагу як держави, так і суспільства. Чого точно не буде із російськими окупантами.

“Ця війна обов’язково закінчиться. І тоді українські захисники повернуться додому та стануть героями. Це виражатиметься не лише у державних пільгах, а й у подяках від суспільства. Коли діти пишаються батьками, а надворі дякують за службу”, – зазначив посадовець.

Подоляк описав майбутнє путінських вояк, які після усвідомлення своєї непотрібності почнуть робить ті жорстокі вчинки, які вчиняли в Україні, вже у росії.

“російські “ветерани” також повернуться додому. Але їхня доля складеться інакше. Аж раптом виявиться, що вони нікому не потрібні: ні державі, ні народу. І що вони не герої, а запеклі м’ясники. Їх не беруть на роботу, їх уникають дівчата на сайтах знайомств. І коли вони не знайдуть себе у мирному житті, то згадають те, що вміють – ґвалтувати та вбивати. І почнуть мститись. Вже російському суспільству”, – написав він.