Понеділок, 20 Травня

Трансгендерній співачці Zi Faamelu (екс-Борису Апрелю) відмовляють у перетині кордону

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Zi Faamelu поділилася, що їй вдалося пройти перший пункт пропуску, але далі в ній впізнали екс-Бориса Апреля і відмовляють у перетині кордону, перадає НВ.

«Я зараз проходжу кордон, нині на другому пункті, де Україна. Мене не пускають, мене впізнали. І називають мене «Боречка, Боречка». Я попросила їх, щоб мене помістили кудись, бо мені загрожує небезпека.

Мені треба перебувати тут, щоб поговорити, щоб мені найняли адвоката, тому що на мене чекає там німецька преса. Тобто я намагаюся зробити якось, щоб мені допомогли, щоби якось витягли мене звідси, бо мені загрожує небезпека.

Мене називають тут «Боречка, Боречка», давай-но, що ти до нас сюди прийшов, давай ми зараз тебе повертаємо назад. Я в якійсь кімнатці тут у них. Мені потрібно напевно, щоб якась влада іншої країни… зв’язатися з ними, щоб вони витягли мене звідси. Там хаос, там люди в чергах, люди біжать і кричать, це жахливо.

Я не знаю, що робити, мені терміново потрібна якась допомога. Тому що тут дуже налаштовані всі трансфобно та гомофобно. Це жахливо”.

Після цього Zi Faamelu записала звернення англійською та попросила їй допомогти.

«Я виплакала всі сльози. Я сподіваюся, що я звідси виберусь, що хтось мене врятує», — завершила своє звернення трансгендерна артистка.

«Все буде Україна», — писала раніше артистка в свойому Instagram.