Понеділок, 15 Квітня

Тотальний розгром окупантів: спалено техніки на майже цілий батальйон

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Підрозділи армії рф, які намагались навести переправу через Сіверський Донець поблизу селища Білогорівка Луганської області зазнали тотальних втрат. Лише в одному цьому епізоді мова йде повне знищення понад трьох десятків одиниць бронетехніки, включно з танками та бойовими машинами піхоти.

Про зрив намірів противника на цьому напрямі стало відомо сьогодні, 11 травня, зранку. Тоді спільнота InformNapalm опублікувала перші фото та повідомила, що ЗСУ влаштувавши окупантам вогневий мішок, розбивши переправу та відрізавши противника.

Тепер у мережі з’явились детальніші фото вже остаточного результату роботи, а також названо підрозділ, який викосив противника – 17-а окрема танкова Криворізька бригада імені Костянтина Пестушка.

На загальній світлині добре видно, що понтонну переправу повністю знищено, видно залишки понтонних та інженерних машин на одному березі та купу спаленої техніки на іншому.

На фото нижче – з десяток машин, які були випалені вже на березі. Кількість тих, які пішли під воду – невідома.

Самі понтони пробиті і вже не придатні до використання, що також унеможливлю швидке відновлення переправи, бо спочатку їх треба відтягти.

Трохи далі від берега знаходяться решти техніки, яка намагалась сховатися від вогню українських підрозділів. На фото нижче ще з десяток одиниць бронетехніки.

На наступній світлині ще понад десятка одиниць, з яких переважна більшість легка гусенична бронетехніка. Цікаво, що деякі з них стоять максимально щільно одна до одної, скоріш за все через спробу сховатися від вогню за рельєфом.

Враховуючи кількість знищеної техніки, то лише на цьому невеликому клаптику землі було знищено машин, майже на посилений танками мотострілецький батальйон армії рф, в якому за штатом 34-40 БМП. Щодо особового складу, то відомо, що частина з окупантів вплав намагалась втекти, інша – ліквідована з гарантією.