Понеділок, 24 Червня

Ткаченко пояснив, чому під час святкування Дня Незалежності пролунали пісні російською мовою

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Міністр культури Олександр Ткаченко пояснив виконання під час урочистих заходів до Дня Незалежності фрагментів пісень російською мовою.

Про це міністр розповів у коментарі Суспільному.

“Ми маємо пишатися всім тим, що народила українська земля і всіма тими, хто визнає себе українцями. І я вважаю, що незважаючи на те, що ми різні, ми можемо говорити у тому числі і різними мовами, це наше надбання, наша сила. Сила в тому, що ми різні і чуємо і поважаємо одне одного”, – сказав Ткаченко.

Цього року постановником заходів виступила режисерка та кліпмейкерка Катя Царик. Усього у офіційному заході взяли участь 1250 людей, режисерсько-постановочна група склала 364 людини.

Як розповів керівник режисерської групи стосовно підготовки урочистостей Андрій Саржевський, подію до 24 серпня готували 4 місяці.

“Тільки два місяці проходила режисерсько-сценарна робота, що стосується наповнення цього проекту. А наступні два місця це вже виключно робота з уявою. Робота із документами, робота із паперами, робота над документацією.. Протягом останніх 4 днів з шостої вечора до другої години ночі проходили репетиційні години кожного співака окремо, кожного номеру, параду, маршу, ходи”, – зазначив він.

Урочиста частина святкування Дня Незалежності 24 серпня закінчилася виступом низки українських співаків, які виконали фрагменти пісень українською, російською, англійською та кримськотатарською мовами.