Понеділок, 15 Квітня

Тільки українська мова: відомий шеф-кухар з Колумбії відмовився від російської

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Відомий в Україні ведучий та шеф-кухар та незмінний суддя кулінарного проєкту “Мастер Шеф” Ектор Хіменес Браво відмовляється від спілкування російською мовою у своїх соцмережах.

Про це він повідомив у себе на сторніці у Фейсбуці.

У своєму зверненні він попросив підтримки у своїх шанувальників. Ектор Хіменес-Браво вивчатиме українську мову та всі його публікації у соцмережах відтепер будуть тільки державною.

“Відтепер всі мої пости будуть Українською. Впродовж багатьох років я вивчав російську, бо все оточення розмовляло саме цією мовою. Для мене це все одно що китайська. Але в душі завжди мріяв вивчити Українську. Тож підтримайте мене, будь-ласка, на цьому нелегкому шляху та виправляйте мої помилки!”, пише він.

Відтпер всі мої пости будуть Українською. Впродовж багатьох років я вивчав російську, бо все оточення розмовляло саме…

Gepostet von Hector Jimenez-Bravo am Mittwoch, 26. Februar 2020

Талановитий канадський шеф-кухар колумбійського походження вже понад 10 років проживає в Україні. Ектор Хіменес-Браво відкрив у Києві кілька своїх закладів: у 2016 році — ресторан сучасної китайської кухні “BAO”, у 2017 — кондитерську “Bo. Pastry”, у 2018 — ресторан сучасної в’єтнамської кухні “NAM”.

До слова, вже у цю суботу стартуватиме новий 10 сезон кулінарного проєкту “Мастер Шеф. Професіонали”, суддею якого є улюбленець українців – Ектор Хіменес-Браво.