Понеділок, 24 Січня

Tesla готує Model 2 – конкурента Nissan Leaf

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Видання Autocar повідомило, що Tesla готує до випуску на ринок Європи новий недорогий електромобіль під кодовою назвою Tesla Model 2. За планами компанії електромобіль повинен надійти в продаж в 2023 році, передає Ain.ua.

Як зазначає AutoGeek, новий автомобіль буде коштувати всього близько $25 000 (зараз найбільш продаваний автомобіль компанії – Model 3 Standard Range – коштує $37 490).

Чого чекати від бюджетної Tesla. Незважаючи на помітне здешевлення майбутнього електрокара в порівнянні з Tesla Model 3, він навряд чи буде сильно поступатися їй за характеристиками. За попередніми даними, Model 2 зможе запропонувати запас ходу не менше 400 км в вимірювальному циклі EPA.

А здешевлення відбудеться за рахунок акумуляторних батарей, які розробила і буде виробляти сама Tesla. За заявою компанії, нові акумулятори будуть на 50% дешевші у виробництві в порівнянні з поточними, забезпечуючи при цьому в п’ять разів більше енергії і до 16% більший запас ходу за одну зарядку. Серійне виробництво нових акумуляторних блоків стане можливим вже в наступному році.

Ще невідомо, чи запропонує Tesla хетчбек з акумулятором ємністю менше 50 кВт / год (на даний момент це найменша ємність, яку пропонує компанія), але такий варіант міг би ще більше здешевити автомобіль і відкрити йому все більш конкурентний ринок міської мобільності.

Tesla Model 2 ознаменує перехід компанії від електромобілів преміум-класу до більш доступного сегменту, де зараз лідирують Nissan Leaf, Volkswagen ID 3 і Kia e-Niro. Ілон Маск колись заявив «ми не зупинимося, поки кожен автомобіль на дорогах світу не стане електричним». І створення недорогого масового електромобіля – найкращий шлях до реалізації цього плану.

Share.