Понеділок, 15 Квітня

Територію лікарні швидкої допомоги оновлять та зроблять зону відпочинку

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові розробляють проект облаштування території клінічної лікарні швидкої медичної допомоги. Як говорить головний лікар Олег Самчук, тут планують зробити зону відпочинку, де пацієнти могли б відволіктися від лікувального процесу та відновлювати емоційне здоров’я. Бо це, як відомо, запорука і швидшого фізичного одужання.

«Уже кілька місяців ми робимо капітальні ремонти відділень, міняємо вікна та двері, ремонтуємо палати… Невід’ємна частина цього процесу – облаштування території навколо лікарні. Ми бачимо її справжньою зоною відпочинку, місцем, де наші пацієнти зможуть відволіктися від лікувального процесу та відновлювати емоційне здоров’я. Бо це, як відомо, запорука і швидшого фізичного одужання», – йдеться в дописі лікаря на Фейсбуку.

Проект на замовлення лікарні швидкої допомоги розробляє ЛКП «Інститут просторового розвитку». Це попередня візуалізація на фото нижче.

“Ми в Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги прагнемо, щоб кожен, хто до нас звертається, отримував не лише якісну допомогу, а й відчував себе комфортно. Для цього уже кілька місяців ми робимо капітальні ремонти відділень, міняємо вікна та двері, ремонтуємо палати…”

Львів’ян та жителів області просять упродовж найближчих двох тижнів писати свої ідеї, те, чого бракує і що хотіли би бачити на території лікарні.