Неділя, 26 Травня

Терорист Кадиров показав відео своїх неповнолітніх синів із полоненими з Івано-Франківщини

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

20 жовтня терорист та глава окупованої Чечні Рамзан Кадиров опублікував відео, як його неповнолітні сини повертаються з України до Чечні з трьома чоловіками, яких вони нібито полонили (придуманий сюжет для синів терориста, але полонені справжні).

На відео озброєні сини розповідають Кадирову щось чеченською, звучать слова “передовий”, “полонені”, показують трьох чоловіків із заведеними назад руками. Один із синів з усмішкою вимовляє: “Подарунок”.

Відомо, що один із полонених – Кузейко Євген Федорович.

Після цього глава Чечні звертається до цих трьох чоловіків. На запитання, звідки вони, один із них відповідає: “Івано-Франківська область”. Далі зі слів Рамзана Кадирова випливає, що їх затримали на Донбасі.

“Ахмат, Елі та Адам Кадирови доставили в республіку трьох полонених військовослужбовців ЗСУ, яких вони знешкодили в ході своєї участі в спецоперації, проведеній у складі батальйону Захід-АХМАТ МО рф”, – пише Кадиров.

Недавно терорист Кадиров розповів, що троє його синів, наймолодшому з яких 14 років, а старшому 16 років, відвідали лінію фронту в Україні. В мережі було багато змонтованих відео як хлопці показово стріляють на камеру на території України, вочевидь, далеко від лінії фронту. Зокрема, вони були в окупованому Маріуполі.