Тернополяни вчинили бyнт у потязі і домоглися своєї висадки в Тернополі

Pinterest LinkedIn Tumblr +

На Укрзалізниці виникають непорозуміння та конфліктні ситуації з провідниками та працівниками потягу, тому що пасажири незадоволені тим, що після внесення Тернополя та Луцька «червоної» зони карантину, в містах з 3 серпня не зупиняються поїзди.

Як заявив у понеділок, 3 серпня, на позачерговій сесії міськради мер Тернополя Сергій Надал, у поїздах доходить до справжніх бyнтів.

За його інформацією, наприклад, тернополяни домоглися зупинки потяга з Херсона і своєї висадки.

«Там їхало 85 тернополян, їхали батьки з дітьми, хворими на ДЦП. Тільки коли тернополяни вчинили бyнт, керівник потяга таки погодився зупинитися і висадити людей в Тернополі», – розповів Надал, якого процитувало видання «Терміново».

Він також зачитав повідомлення від жителів міста, які стали зарyчниками у потязі «Київ–Трускавець», зазначивши, що в мерії отримують «масу звернень» від людей.

«Саме зараз знаходимось у потязі №49, на який “Укрзалізниця” нам продала квитки учора уже після внесення Тернополя в “червону” зону. Про те, що потяг не зупинятиметься у Тернополі, дізналися від провідниці. Начальник потяга вибачився і запропонував виходити в першій ночі у Хмельницькому або о 4 ранку у Львові. Нас таких заручників – 15 лише у вагоні. Чому нас як злoчинців етапують заблокованими в потязі без права і можливості вийти в рідному місті», – озвучив мер Тернополя послання пасажирів з Тернополя.

Влада і громада Тернополя виступили проти віднесення міста до «червоної» зони, оскільки місто не відповідає таким критеріям.

Зокрема, начальник управління охорони здоров’я та медичного забезпечення Тернопільської міськради Василь Даньчак зазначив, що при проведенні аналізу на території Тернопільської об’єднаної територіальної громади станом на 2 серпня 2020 року, епідеміологічна ситуація була у межах норми.

«Ситуація стабільна, а “червона” зона запроваджується у разі великої заповненості ліжок у медичних закладах міста, у Тернополі ж така заповненість, станом на сьогодні – 38,9% від загальної кількості ліжкомість», – повідомив Данчак.

Депутати прийняли звернення до міністра інфраструктури з проханням зняти обмеження на зупинку потягів у Тернополі. Також вони закликали владу перенести місто з «червоної» зони.

Мер Тернополя Сергій Надал закликав міністра інфраструктури не зупиняти залізничне сполучення з Тернополем, а регіональну комісію з ТЕБ і НС – не зупиняти автобусне сполучення.

Нагадаємо, “Укрзалізниця” з 3 серпня у зв’язку із посиленням карантинних заходів тимчасово скасувала зупинку низки поїздів далекого сполучення у Луцьку та Тернополі.

Share.