П’ятниця, 19 Квітня

Тендер на будівництво Палацу спорту на Сихові скасували через зависоку вартість

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Тендерний комітет ЛКП «Палац ігрових видів спорту» скасував міжнародні торги на будівництво Палацу спорту на Сихові за понад 961,7 млн гривень. Про це повідомляється на сайті публічних закупівель Prozorro.

Причиною скасування закупівлі на сайті зазначили: “відсутність подальшої потреби в закупівлі зазначеного предмета закупівлі із характеристиками зазначеними у технічному завданні на закупівлю”.

Як розповів у коментарі Tvoemisto.tv голова тендерного комітету Ігор Самотій, торги відмінили через зависоку вартість будівництва.

«На останньому засіданні робочої групи прийняли рішення відмінити торги через коригування. Будемо працювати над зменшенням вартості будівництва», – сказав Ігор Самотій.

Аукціон мав відбутися 15 січня 2019 року, а термін виконання усіх робіт становив 59 місяців або майже 5 років.

Коли оголосять новий тендер з відкоригованою вартістю будівництва наразі не відомо. Додамо, що від нині керівником ЛКП «Палац ігрових видів спорту», яке є замовником будівництва Палацу спорту, призначили колишнього очільника ЛКП «Львівавтодор» Романа Познанського.

Спорткомплекс має з’явитись на проспекті Червоної Калини

Нагадаємо, торік наприкінці жовтня у Львові затвердили проект будівництва спорткомлексу на проспекті Червоної Калини, що на Сихові. Переможцями конкурсу стали архітектори з Творчої архітектурної майстерні «Кудін» — Віктор Кудін, Ольга Рябова, Михайло Карнаухов та Надія Бесараб. У березні цього року виконком міської ради затвердив містобудівні умови для будівництва і перейменував спорткомплекс на Палац спорту.

На проектну документацію виділили близько 16 млн гривень. Крім цього, місто отримало 27 млн гривень держдотації на будівництво спорткомплексу. 12 листопада ЛКП «Палац ігрових видів спорту» оголосило тендер на будівництво Палацу спорту на Сихові майже за мільярд гривень. Збудувати його мали до 2023 року.

Згідно з тендерною документацією, спорткомплекс складався з трибун, підйомника конвейєрного типу, скалодрома на 500 кв.м, кафе, ліфтів, а при вході у комплекс планували провести озеленення, встановити 67 паркових лавочок, 56 урн для сміття, 6 велосипедних парковок, гойдалку та облаштувати 2 ігрові майданчики.