Понеділок, 20 Травня

Telegram-канал «Типовий Львів» запідозрили у поширенні фейків та нагнітанні паніки

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Telegram-канал «Типовий Львів», який налічує понад 127 тисяч підписників, викрили на поширенні дезінформації та нагнітанні паніки серед населення.

На це звернули увагу львівські видання Діло та Львівський портал. Також каналом зацікавилось обласне управління Служби безпеки України.

Із початком повномасштабного вторгнення Росії Telegram-канал «Типовий Львів» почав висвітлювати ситуацію в Україні та поширювати інформацію про військові дії, підготовку населення до зустрічі окупантів. Втім канал викрили на поширенні неперевіреної, фейкової та часто шкідливої інформації.

Через вказаний канал активно «розганяли» історію із так званими ворожими мітками для бомбардувань, фіолетовим світлом, диверсантами на кожному кроці у Львові тощо.

«Адміністратори «Типового Львова» не розкривають себе, хто керує ресурсом, досі незрозуміло. Враховуючи, що через вказаний канал часто поширюється дезінформація, спрямована на підняття його популярності та нагнітання обстановки у Львові, варто задати собі питання: а чи не стирчать там російські вуха?», ‒ пише видання.

Як з’ясував Львівський портал, обласне управління Служби безпеки України вже зацікавилось Telegram-каналом «Типовий Львів», який у час війни поширює дезінформацію та нагнітає паніку серед мешканців. Правоохоронці з’ясовують, хто за ним стоїть.

Тим часом львів’ян та всіх мешканців Львівщини закликають бути обачними, не піддавайтесь паніці, адже саме цього ворог і прагне. Черпайте інформацію лише з офіційних сайтів та їхніх офіційних сторінок у соцмережах.