Понеділок, 4 Березня

“Там залишилося все”: Вакарчук зустрів у Львові лікарку зі знищеного окупантами Маріуполя

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Відомий український співак, соліст гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук приїхав на кілька днів до Львова, де зустрів лікарку із Маріуполя тієї лікарні, яку російські війська розбомбили 9 березня.

Святослав записав із нею короткий ролик, у якому жінка подякувала львів’янам за підтримку.

Також, не приховуючи сліз, лікарка подякувала бійцям, які зараз борються за Маріуполь. Відповідне відео Вакарчук опублікував на особистій сторінці в Instagram.

“Маріуполь – Львів. Сьогодні це маршрут надії, життя, подяки, підтримки та, на жаль, безмежного болю. Вся наша любов та підтримка для мешканців міста-героя Маріуполя! Слава захисникам Маріуполя”, – написав Вакарчук у підписі до ролика.

В опублікованому відео співак зазначив, що Львів досить гостинно зустрічає людей із різних куточків України. Він познайомив своїх підписників із лікарем із Маріуполя.

“Там залишилося все – будинок, робота. Місто, якого більше немає. Бійці ЗСУ – герої, ми з вами. Ми повернемося і будемо в Маріуполі”, – сказала жінка.

Додамо, що Святослав Вакарчук продовжує відвідувати міста України та гарячі точки, де дає імпровізовані концерти прямо на вулиці. Він заспівав у Харкові біля пам’ятника Шевченку, просто неба Києва, на вулиці Приморській в Одесі, на вокзалі Львова та в метро Харкова.