Понеділок, 15 Квітня

Талановитий український художник Іван Марчук у час карантину написав нову картину

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Український народний художник України й живописець Іван Марчук, який входить до списку 100 геніїв сучасності за версією британської газети Daily Telegraph, у своїй київській майстерні в умовах карантину написав нову картину. Про це пан Іван повідомив на своїй сторінці у Facebook.

“Новонароджена картина ще… соромиться об’єктіву. Довелося тримати…”, – зазначив художник.

Іван Марчук – один з небагатьох українських митців, ім’я якого відоме навіть далеким від мистецтва людям. Художник відомий у всьому світі.

Багато хто впізнає і роботи Марчука, створені в авторській техніці пльонтанізму — назва походить від слів «плести», «пльонтати», бо картини наче створені з густо переплетених ниток.

Колекція пана Івана налічує вже близько 5000 творів. Митець понад 150 персональних і близько 50 колективних виставок. Майстерня митця знаходиться в самому центрі Києва на вулиці Пушкінській.

Іван Марчук винайшов й використовує цілком нову та оригінальну техніку під назвою “пльонтанізм” (від слова “пльонтати” ‒ плести, переплітати), котра балансує на межі рукотворного і технологічного і через складність філігранного виконання і трудомісткість практично не підлягає повторенню.