Вівторок, 23 Квітня

Сину загиблого воїна з Львівщини подарували квартиру

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Сину загиблого на війні Героя Романа Гаврилюка з Львівщини подарували ключі від однокімнатної квартири в новобудові у Буську. Про це повідомила журналістка Вікторія Балицька, пише Твоє Місто.

Роман Гаврилюк з Буська на момент повномасштабного вторгнення росії до України був у Німеччині. Він мав там роботу, але все покинув і повернувся в Україну, щоб захищати її. У військомат побіг в день приїзду, розказав його побратим Анатолій Білевич, також боєць 103 окремої бригади територіальної оборони.

«Він з речами, тільки з Німеччини приїхав, каже: везіть мене на військкомат, іду з вами. Він був дуже патріотичний, якщо людина приїжджає з Німеччини, де все добре і де все спокійно, хоче захистити, це дуже патріотична людина. Ще тут, коли ми були у Львівській області, набирали добровольців на схід перших. Ще коли наша бригада не виїхала. І Роман був один із перших, хто пішов в Луганську ТрО. Які тоді були на «нулі», ‒ каже побратим Анатолій Білевич.

Його 8-річному сину одна будівельна компанія подарувала квартиру у новобудові в Буську. Маленький Адам пишається своїм батьком і нині уявляє собі майбутній інтерʼєр у квартирі. Першою планує впустити свою кицю.