Неділя, 23 Червня

Синоптики оголосили у Львові штормове попередження

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Синоптики знову оголосили у Львові штормове попередження. Так, за прогнозом Львівського регіонального центру з гідрометеорології, у місті сьогодні, 13 липня, будуть пориви північно-західного вітру 15 – 20 м/с, гроза. Окрім цього, вночі прогнозують значний дощ, вдень град, пише Твоє Місто.

Мешканців закликають зважати на прогноз погоди й бути обачними. У разі виникнення будь-яких непередбачуваних ситуацій просять повідомляти на «Гарячу лінію міста» за номером 1580.

Управління з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та територіальної оборони ЛМР також нагадує правила поведінки під час грози. Приміром, якщо ви удома, то зачиніть усі вікна та двері, щоб не було протягу, бо він притягує кульову блискавку; вимкніть з мережі усі електричні прилади – вони притягують блискавки, зокрема й телефон – є загроза влучання блискавки під час розмови;

Якщо перебуваєте на вулиці – не ховайтесь під деревами, бо вони притягують блискавки; також є небезпека падіння важких гілок, які можуть зламатись від поривів вітру і завдати шкоди; уникайте металевих парканів, рекламних щитів, стін, біля яких ростуть дерева, вуличних ліхтарів, металевих веж, опор електропередач і, в жодному разі, не розкривайте парасольки, якщо маєте її з собою – металеві прути притягують розряди.

У лісі – не ховайтеся на підвищеннях і не бігайте, будьте там, де низькі дерева; дуб, тополя, сосна та ялина найбільше проводять розряд електрики, найменше – верба, клен та кущі, а якщо у полі – знайдіть заглиблення в землі і присядьте; бажано, щоб це місце було сухим, бо волога земля сильніше проводить електрику.