Понеділок, 24 Червня

Синютка запропонував провести дебати на сміттєпереробному заводі

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Екс-голова Львівської ОДА і кандидат на посаду голови Львівської ОТГ Олег Синютка запропонував чинному міському голові Андрію Садовому провести дебати перед другим туром місцевих виборів на території сміттєпереробного заводу. Садовий погодився на таку пропозицію, заявивши, що готовий дебатувати на території одного з тих заводів, «які пан Синютка «збудував» в області за час свого правління».

Нагадаємо, після оголошення попередніх результатів виборів Андрій Садовий запросив свого опонента у другому турі виборів голови Львівської ОТГ Олега Синютку на дебати. При цьому він запропонував, щоб такі дебати організував телеканал «UA: Суспільне», як це було у 2015 році.

Олег Синютка також підтримав проведення теледебатів. В ефірі підконтрольного Григорію Козловському та Ігорю Кривецькому телеканалу НТА Олег Синютка заявив 27 жовтня, що готовий піти на дебати із Садовим, запропонувавши провести їх на вулиці Степана Бандери або ж на території сміттєпереробного заводу.

«Я готовий будь-де, будь-коли. Це можна зробити, наприклад, на вулиці Степана Бандери і подискутувати там, за чиї гроші і чому розрита ця вулиця. Це можна, якщо звичайно, хтось знайде, зробити на території збудованого, чи добудованого, чи недобудованого заводу по переробці ТПВ. Я переконаний, що це добра площадка для того, щоб б подебатувати», – заявив Синютка.

Наступного дня на пропозицію Синютки іронічно відреагував у Facebook Андрій Садовий, нагадавши про невиконану обіцянку колишнього голови ЛОДА збудувати три сміттєпереробні заводи в області.

«На Пластовій не дозволять норми безпеки – це будівельний майданчик, де місто завершує підготовчі роботи. Переможець тендеру ЄБРР нідерландсько-литовський консорціум WTT-Axis заходить на ділянку до кінця року. Якщо ж мався на увазі один з тих заводів, які пан Синютка «збудував» в області за час свого правління і чим дуже пишається, то тут така картина. Посеред сміттєзвалища стоїть куплена за державні кошти, тобто наші з вами податки, сортувальна лінія. Яка жодного дня не працювала. Так і стоїть там серед сміття, без комунікацій, не накрита, іржавіє собі потрохи. Олеже Михайловичу, не впевнений, що то найкомфортніше місце для дебатів. Ну але як скажете», – написав Садовий, опублікувавши фото сміттєсортуальної лінії на сміттєзвалищі у Новояворівську.

Нагадаємо, що другий тур виборів голосв Львівської ОТГ, скоріш за все, відбудеться 15 листопада. Офіційно дату призначать лише після оголошення результатів першого туру місцевих виборів.