Сильвестр Сталлоне зніме фільм про братів Кличків

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Відомий голлівудський актор Сильвестр Сталлоне створить фільм “Брати-легенди”, присвячений зіркам українського боксу Віталію та Володимиру Кличкам.

Екранний Роккі виступить режисером і сценаристом стрічки. Зйомки хочуть розпочати вже восени, вихід фільму в прокат запланований на квітень 2021 року, пише Mixsport.

Сталлоне товаришує з Віталієм і Володимиром. У 2012 році вони втрьох стали продюсерами мюзиклу “Роккі”, в якому була розказана історія першого фільму про Роккі Бальбоа. Вартість шоу склала 15 мільйонів доларів, Віталій з Володимиром відповідали за боксерські елементи шоу.

Актор не приховував, що багато років захоплювався боксерським хистом Віталія та Володимира. У 2012 році Сталлоне навіть прилітав у Гамбург на поєдинок Володимира Кличка з поляком Маріушем Вахом, а в 2009-му в Лос-Анджелесі підтримував Віталія в бою з американцем Крісом Арреолою.

Нещодавно авторитетне іспанське спортивне видання Marca визнало українського боксера Володимира Кличка найкращим важковаговиком XXI століття. Другий рядок у рейтингу посів чемпіон світу за версією WBC Віталій Кличко.

Share.