Понеділок, 11 Грудня

Світлофори на 20 складних ділянках доріг у Львові працюватимуть без світла

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові планують заживити світлофори на складних ділянках доріг із високою концентрацією ДТП. Загалом, резервним живленням планують забезпечити 20 критичних світлофорних об’єктів, які в умовах регулярних знеструмлень повинні першочергово безперебійно працювати, повідомило ЛКП «Львівавтодор».

Станом на сьогодні, 3 лютого, у Львові вже заживили 5 світлофорних об’єктів:

  • вул. Наукова – вул.Стрийська (альтернативне джерело живлення від ОСББ);
  • вул. Митна – вул. Личаківська (альтернативне джерело живлення від спеціально обладнаного паркувального майданчика по вул. Валова, що обслуговує ЛКП «Львівавтодор»);
  • вул. Бандери – вул. Антоновича (альтернативне джерело живлення від котельні «Львівтеплоенерго»);
  • вул. Сахарова – вул. Горбачевського (альтернативне джерело живлення від Центру обслуговування пасажирів ЛКП «Львівавтодор»);
  • вул. Сахарова – Вітовського – Коперника (альтернативне джерело живлення від «Львівелектротранс»).
В умовах обмежених фінансових ресурсів ЛКП «Львівавтодор» залучило використання джерел альтернативної енергії від юридичних та фізичних осіб, що розташовані в районі 1000 м до необхідного світлофорного об’єкту.
Йдеться про підприємства, ОСББ, АЗС тощо, які забезпечені безперебійним джерелами електроенергії і готові поділитися ними з світлофорами, що обслуговує підприємство. Крім того, ЛКП «Львівавтодор» закликає львів’ян долучатись до ініціативи, щоб якомога швидше заживити всі світлофори в місті.