Святослав Вакарчук виступить у Львові з камерним оркестром

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

До концертної програми увійдуть як відомі та улюблені мільйонами пісні «Океану Ельзи», так і декілька інших неочікуваних композицій, пише Tvoemisto.tv.

8 квітня в Національному академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької запланований концерт Святослава Вакарчука з камерним оркестром. Про це повідомляють організатори.

Концерт відбутеться в межах всеукраїнського туру лідера «Океану Ельзи». Диригентом оркестру стане клавішник гурту Мілош Єліч. На роялі гратиме сам Святослав Вакарчук.

«Більшість своїх пісень я зазвичай пишу під рояль, і понад 20 років своєї творчості мріяв одного разу заспівати їх на сцені саме так, як вони й були створені. Уже в квітні ця моя мрія здійcниться», — каже він.

о концертної програми увійдуть як відомі та улюблені мільйонами пісні «Океану Ельзи», так і декілька інших неочікуваних композицій. Квитки вже доступні на сайті kasa.in.ua. Їхня вартість стартує від 450 грн, проте наразі на сайті доступні від 950 грн і вище. Загалом у межах туру планується 13 концертів, детальний графік яких можна переглянути за посиланням.

Share.