Вівторок, 5 Березня

Святослав Вакарчук вперше показав спільні фото з коханою та дочкою

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Лідер партії “Голос” та фронтмен гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук з нагоди Дня сім’ї оприлюднив невідомі раніше фото з коханою Лялею Фонарьовою та її донькою, інформує Радіо Максимум.

Святослав Вакарчук завжди ретельно оберігав особисте життя, і тільки тепер трішки привідкрив завісу. Лідер партії “Голос” у День родини показав зворушливі фото з власною сім’єю.

“Якби не моя сім’я, я не став би тим, ким є зараз. Дякую вам, мої рідні!” – підписав колаж Вакарчук. Зазначимо, що на світлинах, крім фронтмена ОЕ, зображені також його кохана Ляля Фонарьова та її 25-річна дочка від першого шлюбу Діана, яку пара виховувала разом.

Сімейні знімки для Вакарчука – справді рідкість. Ми досі на 100% не знаємо, чи одружились Святослав і Ляля, а сам музикант підтверджувати цю інформацію не поспішає та продовжує тримати особисте життя в таємниці.

Як пише Strana.ua, Святослав Вакарчук і Ляля Фонарьова вже разом більше 20 років. Коли у них закрутився роман, у дівчини вже була дочка від першого шлюбу з відомим перукарем-стилістом Володимиром Тарасюком. За більш ніж два десятки років Діана стала для Святослава практично рідною дочкою.

Діані, прийомній дочці Вакарчука, 14 липня минає 26 років.

Хлопець Діани, Михайло Шестухін, живе у Києві, а родом з Луганська. У мережі можна знайти їх спільні фото. Молодий чоловік здобув вищу освіту в Київському національному торговельно-економічному університеті, працював у сфері IT. Михайло підтримує новостворену партію Святослава Вакарчука “Голос”.

Вищу освіту Діана отримувала в Київському інституті міжнародних відносин (КІМВ) при університеті ім. Т.Г. Шевченка. Отримала диплом спеціаліста з міжнародної інформації.

А в 2016 році Ляля і Святослав відправили її на магістратуру до Великобританії. Тут Діана навчалася два роки в університеті Nottingham Trent University.

Дівчина вибрала спеціальність International Fashion Management (міжнародний менеджмент у сфері моди). Як зазначено на сайті вузу, курс розглядає індустрію моди з міжнародної точки зору і аналізує моделі управління відомих модних брендів, а також концепції підприємницької моди.

Відзначимо, що Ноттінгемський університет потрапляє в список 50-ти найкращих вузів Великобританії. Крім того, це один з 10-ти найбільших університетів країни.

Діана, як і Святослав Вакарчук, під час Революції Гідності була в Києві. Також на її сторінці в Facebook можна знайти багато фото тих бурхливих подій – зокрема, у лютому 2014-го.