Святослав Літинський знову вийде на одиночний пікет через “мільйони на стадіони”

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Громадський активіст Святослав Літинський анонсував другий одиночний пікет під ЛОВА – треба скасувати тендери на 5 млрд

Про це повідомив Святослав Літинський на своїй сторінці у фейсбук, пише Еспресо.Захід.

“В цю п’ятницю на 16:30 я знову виходжу на пікет до ЛОВА, на Винниченка. З тією ж вимогою – зупинити усі некритичні витрати.
Попередній пікет пройшов одночасно з близько 60 іншими особами. І ми отримали добрий результат. Тендер на спортивні споруди на 96 млн було скасовано”, – повідомив він.

Святослав Літинський опублікував список інших некритичних тендерів у Львівській області на 5 мільярдів гривень: серед них капремонти місцевих доріг, проведення каналізації в селах, де її ніколи тощо.

“Якщо за один пікет нам вдалося виграти для армії 96 мільйонів то для виграшу в 5 мільярдів нам треба лише 52 тижні. Лише 1 рік. Щотижня виходити на пікет. Або треба, що підтримала ширша громадськість”, – написав Літинський.
Активіст повідомив, що написав лист до Максима Козицького та Юрія Бучка про створення робочої групи, яка б переглянула оголошені тендери, визнала їхню некритичність та зупинила всі з них, які некритичні.

“На підтримку такого конструктивного вирішення вийду знову. Дуже сподіваюся, що питання забезпечення армії грошима з наших податків хвилює львів’ян не менше за жителів Одеси, де на одиночні пікети проти некритичних витрат виходять понад 600 осіб. Бо лише разом можемо щось змінити”, – анонсував Святослав Літинський.