Суперфінал шоу «Голос країни-12» зніматимуть на станції метро у Києві

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Суперфінал шоу «Голос» зніматимуть на станції метро Хрещатик у Києві. Водночас станція залишається закритою для пасажирів, і поїзди метро там не зупиняються.

«У київській підземці вже встановили сцену і крісла для тренерів проекту «Голос країни». Фіналісти шоу будуть виступати прямо в метрополітені і в прямому ефірі боротися за перемогу», – наголосила вона.

Як раніше вже розповідав продюсер проєкту Володимир Завадюк, над підготовкою фіналу уся команда працювала протягом двох місяців, незважаючи на постійні атаки ворога та продовження війни. Сцена суперфіналу “Голосу країни-12” має особливий вигляд, у якому закладений важливий для кожного українця сенс.

“Наша команда довго працювала з режисерками із TRI.Direction над тим, якою має бути сцена у цьому знаковому фіналі. І було прийняте рішення, що вона буде виглядати наче сонце, яке повністю оточене справжньою українською пшеницею цьогорічного врожаю. Це символічно, адже ми впевнені, що наша країна також буде цвісти та жити, як пшениця, що проростає крізь стіни та мармур”,- поділився Завадюк.

Нагадаємо, що у суперфіналі на глядачів “Голосу країни-12” чекає одразу декілька сюрпризів. Так, на вокальному шоу з’явиться Гвен Стефані, а також заспіває українська захисниця “Азовсталі”, парамедикиня Катерина Поліщук з позивним “Пташка”.

Дивіться суперфінал “Голосу країни” 20 листопада о 19:00 на телеканалі ТЕТ через український сервіс цифрового інтерактивного телебачення “Київстар ТБ”.