Неділя, 26 Травня

Сумка на першому поверсі, а тіло – на шостому: деталі загибелі жінки у львівському ліфті

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Вчора, 7 квітня, о 12:00 год, у Львові стався трагічний випадок – на вулиці Гетьмана Івана Мазепи, 13а, в одній із багатоповерхівок з невідомих технічних причин у ліфті загинула жінка. Про це повідомляють ОЧІ.

За даними родичів та сусідів, 47-річна жінка зайшла до ліфта та натисла кнопку «6», на цьому поверсі вона мешкала. У жінки залишилося двоє дітей, чоловік помер три роки тому.

Мешканці багатоповерхівки раніше багато скаржилися на ліфт. Дотепер він часто був несправний.

За словами двоюрідної сестри загиблої Богданим Рудик, ліфт то закривався, то відкривався по кілька разів, або часто взагалі не працював. На її думку, потерпілу хочуть саму зробити винною у загибелі, нібито в неї “серце”, але ніхто не винен.

Сусідка Віра Калітовська повідомила, що ліфт в середу не працював, двічі за день ламався, його двічі ремонтували, а третій раз майстер приходив вже наступного дня у четвер. Вона пересувається на колісному кріслі, працює в лікарні неподалік, тому, приїхавши з роботи, не могла піднятись на поверх. Довелось викликати наряд поліції, аби їй помогли добратись на 8-ий поверх.

Обличчя жінки було дуже понівечене. Особиста сумка жінки залишилася на першому поверсі, ймовірно, пасок сумки був затиснений дверима і міг потягти потерпілу, коли кабіна підіймалася догори.

Працівник «Львівсвітло» підтвердив, що сумка залишилася на першому поверсі, а тіло у ліфті було на 6 поверсі.

Голова ОСББ «Балатон 324», що створене мешканцями будинку на вул. Мазепи, 13а, Юрій Кукуруза у коментарі ZAXID.NET розповів, що днями мешканці під’їзду скаржилися на те, що ліфт погано працює, тому на місце викликали майстрів із ЛКП «Львівсвітло», що обслуговує ліфти у цьому будинку.

«Не знаю, що сталося, отакий нещасний випадок. Як жінку туди затягнуло чи протягнуло, з’ясовують зараз слідчі», – сказав Юрій Кукуруза.

Як повідомив Суспільному голова ОСББ, востаннє ліфт перевіряли три роки тому. Всього він експлуатується 40 років.

“Три роки тому робилася експертиза і техогляд. Тоді те, що було при техогляді і при експертизі виявлено, то було замінено представниками “Львівсвітла”, яке обслуговує наш ліфт”, — каже Юрій Кукурудза.