П’ятниця, 24 Травня

Сухий закон: у центрі Львова заблокували мішками з піском крамницю, яка торгувала алкоголем

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові на вулиці Князя Романа заблокували мішками з піском вхід до крамниці, яка нелегально торгувала алкоголем попри сухий закон.

Як повідомляє пресслужба ЛМР, 16 березня на вулиці Князя Романа заблокували роботу магазину, який продавав алкоголь попри заборону. Роботу торгового закладу обмежили. У міській раді наголосили: ті підприємства, які порушуватимуть заборону, будуть обмежені в діяльності.

Валерій Курко, керівник тероборони Львівської області, пояснив, чому дотримання сухого закону є важливим для міста.

«Військові щосекунди приймають стратегічні рішення. Вони не мають права на помилку, бо її ціна — людські життя. З першого дня війни та дотепер не було жодного випадку порушення дисципліни у нашій 103 бригаді і, впевнений, не буде аж до перемоги. Водночас мешканці міста повинні також бути максимально сконцентровані та швидко приймати рішення. Коли лунає тривога — необхідно негайно йти в укриття, допомагати людям з інвалідністю, дітям», — сказав він.

Водночас заступник мера Андрій Москаленко пообіцяв, що влада міста постарається налагодити експорт українського алкоголю за кордон, щоб виробники не зазнавали великих збитків. Однак, на час воєнного стану ніхто у Львові сухий закон не скасує.