Суд звільнив від покарання пастора, який рoзбещyвав підлітка у Львові

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

47-річний пастор церкви євангелістів у Сколе Петро Височанський отримав вирок за рoзбещення підлітка у Львові. Слідство довело провину пастора, однак суд звільнив його від покарання, пише ZAXID.NET.

Нагадаємо, 20 серпня цього року на парковці біля ТРЦ «Вам» на вулиці Богдана Хмельницького 47-річний Петро Височанський заманив 14-річного юнака у машину, попросивши допомоги у налаштуванні мобільного зв’язку в телефоні. Коли юнак сів в автомобіль, Височанський почав його мацати, розповідав йому історії сeкcуaльнoгo характеру.

Потім Височанський запропонував хлопцю 500 грн, якщо той вдовольнить його сeксуaльнi потреби.

Хлопець записав розмову з Петром Височанським на диктофон, одразу викликав поліцію. Правоохоронці затримали 47-річного чоловіка за кілька хвилин після виклику. У відділку поліції чоловік зізнався, що чіплявся до підлітка. Мати хлопця потім розповідала журналістам, що сподівається на справедливе покарання для педoфiла.

Як йдеться у судовому вироку за 8 жовтня, Петро Височанський уклав угоду про примирення з 14-річним підлітком. Той, своєю чергою, заявив, що Височанський компенсував йому моральну і матеріальну шкоду. Юнак був не проти, щоб Височанського звільнили від покарання.

Відтак суддя Роман Грицко затвердив укладену між Височанським та його жертвою угоду про примирення. Суд призначив чоловікові два роки обмеження волі і одразу звільнив його від покарання, встановивши рік іспитового терміну.

Зазначимо, що Петро Височанський є пастором Української церкви християн віри євангельської-п’ятидесятників у місті Сколе. Ця церква досі ніяк не відреагувала на випадок пeдoфiлії у своїх лавах.