Суд відмовив у задоволенні позову міста щодо ринку «Добробут»: мерія готуватиме апеляцію

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Господарський суд Львівської області відмовив у задоволенні позову Львівської міської ради щодо скасування права ТОВ «СУАП «Галінвест» на користування земельною ділянкою під ринком «Добробут». А також – державної реєстрації права власності підприємства на нерухоме майно – так званий промислово-продовольчий торговий центр на вул. Старій, 3. Міськрада готуватиме апеляційну скаргу на це рішення. Про це поінформували у юридичному департаменті Львівської міської ради.

«Суд першої інстанції відмовив у задоволенні позову Львівської міської ради. Міськрада не погоджується з рішенням суду і вважає його незаконним. Місто оскаржуватиме його в апеляційній інстанції»,- зазначили в юридичному департаменті ЛМР.

Нагадаємо, у грудні 2020 року скандально відомий реєстратор Солонківської сільської ради М. Живко зареєстрував за ТОВ «СУАП «Галінвест» право користування земельною ділянкою, а в лютому 2021 року, за день до початку війни, реєстратор Глинянської міської ради А. Марушко зареєструвала право власності на промислово-продовольчий торговий центр, що і стало підставою Львівської міської ради звернутися до суду.

30 років тому австрійці планували збудувати тут 5-поверховий готель з автостоянкою. Вони обіцяли кошти і техніку, а Львівська міська рада – виділити ділянку за Оперним театром і знести 3 будинки, які заважали реалізації проєкту. Місто свою частину зобов’язань виконало. Забудовник лиш збудував фундамент, на якому у 1997 році облаштували тимчасовий ринок «Добробут», що мав працювати, допоки інвестор не відновить будівництво готелю. Та торгівля затягнулась на чверть століття.

«Більшість підприємців пішли з ринку ще минулого року, не переживши «ковідних» часів. Торгувати тут залишились по периметру ринку. Попри кримінальне провадження в активній стадії та судові процеси за позовом Львівської міської ради, влітку минулого року на ринку «Добробут» Галінвест незаконно розпочало будівельні роботи та зайнялись пошуком нових орендарів. Будівельні роботи на ринку тоді вдалось зупинити. Але афера з боку власника ринку принесла місту та його мешканцям мільйонні збитки», – розповіли в юридичному департаменті ЛМР.