Неділя, 24 Вересня

Суд оштрафував на 40,8 тис. грн п’яного львів’янина, який в’їхав у п’ять авто

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Галицький районний суд Львова оштрафував на 40,8 тис. грн паяного водія, який в’їхав у п’ять припаркованих авто у Львові. Чоловік керував автомобілем без посвідчення водія. Після ДТП за кермо сів пасажир, який також не мав прав та був нетверезим – йому також призначили 40,8 тис. грн штрафу, пише ZAXID.NET.

Ввечері 27 листопада на вул. Тарнавського Роман Гончаров керував автомобілем Mercedes-Benz C300 та, рухаючись заднім ходом, в’їхав у п’ять припаркованих авто. Чоловік був п’яним та не мав посвідчення водія. Роман Гончаров раніше уже притягувався до відповідальності за керування без прав.

Після ДТП чоловік вирішив помінятись місцям зі своїм пасажиром Євгенієм Борщем, який також був нетверезим та не мав посвідчення водія. Перевірка на алкотестері показала 1,42 проміле алкоголю у Романа Гончарова та 1,78 проміле у Євгенія Борща. Обоє чоловіків не з’явились на розгляд справ у суді.

Суддя Христина Мисько визнала винним Романа Гончарова у вчиненні ДТП, п’яному водінні, а також керуванні авто без прав та оштрафувала на 40,8 тис. грн. Ця суддя також розглянула справу Євгенія Борща та оштрафувала його за їзду без прав та керування у нетверезому стані також на 40,8 тис. грн.

На постанови ще можуть бути подані апеляції.