Середа, 19 Червня

Суд оштрафував матір львівського школяра за булінг однокласника

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Шевченківський районний суд Львова оштрафував львів’янку Наталію П., син якої обзиває та б’є однокласника, пише zaxid.net.

Жінка має сплатити 850 грн штрафу за булінг, а також її визнали винною у невиконанні батьківських обов’язків та присудили ще один штраф у розмірі 850 грн.

Як вказано у постанові суду, 11-річний син Наталії П. навчається у 5 класі та з вересня 2022 року постійно ображає свого однокласника. Булінг виражається у фізичному та психологічному насиллі, оскільки хлопець обзиває, штовхає, б’є та заважає вчитись однокласнику. У постанові суду не вказано назву школи, у якій навчається хлопець.

Під час розгляду справи у суді Наталія не визнала вину у вчиненні адмінправопорушення. Однак суддя Руслан Єзерський оштрафував її на 850 грн за булінг, який вчинив її син.

Суд також окремо розглянув справу про неналежне виконання батьківських обов’язків та присудив ще один штраф на 850 грн. Жінка також має сплатити тисячу гривень судового збору за розгляд обох справ у суді. На постанови ще можуть бути подані апеляції.