Вівторок, 5 Березня

Суд оштрафував львів’янина на 17 тисяч за перебування на дитячому майданчику під час карантину

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Сихівський районний суд оштрафував львів’янина на 17 тис. грн за перебування на дитячому майданчику без паспорта. Відповідну постанову суд виніс ще 4 травня. Про це повідомляє Zaxid.net.

Львів’янин Андрій Б., який працює водієм навантажувача у ТОВ «Ефе бетон», перебував на дитячому майданчику на вул. Стрийській, 81 попри заборону міської ради. Коли до нього підійшли поліцейські, то виявилось, що він ще не має при собі паспорта.

Правоохоронці виписали протокол про порушення карантину. У суді Андрій Б. визнав, що справді перебував на території дитячого майданчика і порушував карантин.

Суддя Назарій Дулебко вирішив визнати чоловіка винним у порушені карантину та оштрафував його на 17 тис. грн. У Андрія Б. є 10 днів, щоб оскаржити цю судову постанову в апеляційному порядку.

Нагадаємо, з 30 березня у Львові заборонили перебувати на дитячих майданчиках у зв’язку із поширенням коронавірусної інфекції коронавірусу.

Зазначимо, що переважна більшість справ щодо порушення карантину у судах повертаються до поліції на доопрацювання або ж судді обмежуються усним зауваженням. Йдеться і про перебування людей без масок, незаконну торгівлю і навіть про порушення самоізоляції. Доволі часто порушники карантину залишаються непокараними через помилки поліцейських під час складання адмінпротоколу про порушення.