Понеділок, 11 Грудня

Суд не помилував: генерал-майор і депутат Львівської облради не бачитиме волі всі 5 років

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

ККС ВС підтвердив законність вироку суду апеляційної інстанції екскерівнику Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України Михайлу Дзюдзю. Про це повідомила Судово-юридична газета.

Касаційний кримінальний суд Верховного Суду 19 вересня відхилив касаційну скаргу сторони захисту та підтвердив законність вироку суду апеляційної інстанції керівнику Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України Михайлу Дзюдзю. Про це повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

Таким чином, Верховний Суд постановив визнати генерал-майора внутрішньої служби винуватим в отриманні щомісяця від підпорядкованих йому керівників установ виконання покарань неправомірну вигоду за не здійснення контролю та перевірки дотримання режиму відбування покарань ув’язненими та господарської діяльності у підпорядкованих установах виконання покарань.

Нагадаємо, Дзюдзя взяли на хабарі в 1000 доларів в його останній робочий день.

Відповідно до рішення Верховного Суду М. Дзюдзя засуджено до 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій, на строк три роки з конфіскацією всього належного йому на праві власності майна.

Постанова Верховного Суду є остаточною та оскарженню не підлягає.