Суд конфіскує американську акіту, яка загризла лабрадора у Львові

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Личаківський районний суд Львова постановив конфіскувати собаку породи американська акіта, який загриз лабрадора-ретривера. Власника акіти Сергія Шудвара також оштрафують на 1700 грн, пише ZAXID.NET.

Як вказано у постанові суду, випадок трапився 16 серпня 2022 року. Американська акіта Сергія Шудвара гуляла на подвір’ї без намордника та поводка, вибігла за межі прибудинкової території та напала на лабрадора-ретривера, якого вигулювали неподалік. У судовому реєстрі приховано назву вулиці, на якій трапився цей випадок.

Американська акіта спричинила лабрадору численні покуси, унаслідок яких собака помер.

Згідно з постановою Кабміну, американська акіта відноситься до переліку небезпечних порід собак. Вага дорослого собаки може сягати 60 кг, а зріст у холці до 70 см. Таких собак можна залучати до охорони житла чи до полювання.

Лабрадори – це одна з найпопулярніших у світі порід собак. Вони доброзичливі, товариські та добре ладнають із дітьми. Їхня вага становить близько 30 кг, а зріст до 55 см.

Власник акіти у суд не прийшов, тому справу розглядали без його участі. Суддя Світлана Леньо дослідила матеріали справи та визнала Сергія Шудвара винним у неналежному утриманні тварини. Його оштрафували на 1700 грн з конфіскацією собаки.