Понеділок, 11 Грудня

Суд арештував активи Козака і Медведчука, записані на пенсіонерку зі Львова

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Личаківський районний суд Львова арештував активи, записані на кілька київських компаній, бенефіціаркою яких фіктивно, в інтересах екснардепів Віктора Медведчука і Тараса Козака, є львівська пенсіонерка Ольга Куць. Про це повідомляє Твоє Місто з посиланням на Bihus.Info.

Йдеться про компанії «Істбуд» та «Таун Ленд Компані», у яких частка Куць складає 55%. Перша компанія є власницею майже гектара землі на бульварі Дружби Народів в Києві. Ділянка, окрім того, що знаходиться в центрі міста і поблизу зручної транспортної розв’язки, вже також має і комерційно-вигідне цільове призначення – для будівництва готельно-офісної будівлі. Орієнтовна ринкова вартість ділянки близько 160 мільйонів гривень.

«Таун Ленд Компані» є замовницею будівництва житлового комплексу «Поетика», що зводиться в Києві, на Дегтярівській і, оскільки роботи ще не завершені, поки значиться власницею низки об’єктів незавершеного будівництва. Саме про ці компанії та об’єкти, а також про зв’язок Ольги Куць з підозрюваними у державній зраді екснардепами Віктором Медведчуком і Тарасом Козаком журналісти розповідали наприкінці лютого. Судові ж ухвали щодо арешту активів були видані на третій день після публікації розслідування – 2 березня.

Нагадаємо, що 62-річна Ольга Куць зі Львова значиться бенефіціаркою низки фірм, які, в свою чергу, володіють дорогою землею і нерухомістю в Києві.