Середа, 28 Лютого

Стрілецький тир та стрільбище у Великих Грибовичах: нові деталі щодо будівництва майбутнього спорткомплексу

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Днями місто ухвалило два важливі документи щодо реалізації великого проєкту – будівництва чи не найбільшого в Україні спортивного комплексу – стрілецького тиру та стрільбища у Львівській громаді. Так, на крайній сесії депутати затвердили детальний план території майбутнього стрілецького тиру. А виконком надав дозвіл на розробку проєктно-кошторисної документації, замовником якої є ЛКП «Спортресурс». Її місто планує отримати наприкінці літа.

Власне переможець архітектурного конкурсу, який місто провело ще у 2022 році, має запропонувати ескізний проєкт та проєктно-кошторисну документацію на будівництво стрілецького тиру. А після оформлення документів на землю вирішуватимуть питання щодо першої черги будівництва.

В департаменті містобудування ЛМР зауважують, що стрілецький тир та стрільбище – це проєкт, який стане фактично елементом національного спротиву.

«Цей тир і стрільбище – невід’ємна частина програми нашого національного спротиву. Адже ворог, з яким ми зараз боремося на сході та півдні країни, назавжди залишиться нашим сусідом. Навіть після перемоги, в яку ми всі віримо. А тому треба бути готовими. Майбутній спорткомплекс у Великих Грибовичах буде корисним – тут зможуть тренуватися і готуватися всі, хто готовий буде взяти зброю до рук», – зазначив директор департаменту містобудування Тарас Кубай.

Нині ж міська рада проводить всі потрібні процедури перед початком масштабного будівництва.

Місяць тому також було проведено громадські слухання за участі архітекторів, військових та керівників офісів. Запрошували також і мешканців громад.

«Важливо: у межах детального плану немає житлових будинків. Під час його розробки проєктанти неодноразово консультувалися з представниками спортивних стрілецьких федерацій та військовими, щоб дотриматися всіх безпекових вимог», – наголосили в департаменті містобудування.

Нагадаємо, проєктоване стрільбище у Великих Грибовичах передбачає велику кількість стрілецьких дистанцій на 25, 50, 100, 300 та 600 метрів, закритих та напівзакритих тирів, полів для спортивного пейнтболу та страйкболу, стендів для дробової стрільби, компакт-спортингу та полів для стрільби з лука. Для потреб такого комплексу також запроєктовано адмінбудівлю з навчальними приміщеннями, кімнатами для стрільців, спеціалізованими магазинами, адміністративними та допоміжними приміщеннями.