Четвер, 29 Вересня

“Стоп культурний карантин”: у Львові “засвітили” небо у п’яти локаціях міста

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Сьогодні ввечері, 12 травня, Львів долучився до всеукраїнської акції “Стоп культурний карантин”, мета якої є привернути увагу влади і суспільства до креативних індустрій та видовищних заходів, які протягом карантину понесли значні фінансові втрати.

Для цього під час акції задіяли п’ять локацій, з яких прожекторами підсвітили небо. Серед них були «Арена Львів», ТВК «Південний», клуби «Малевич» і !FESTrepublic, а також площа біля головного корпусу ЛНУ ім. І. Франка.

Біля пам’ятника Франку

По Україні близько 250 тисяч працівників сфери культури залишились без роботи. Кажуть, більше мовчати не можуть. «Ми не німі, але нас не чують. Якщо нас не чують, то нас побачать».

фото 4studio

Професійні світлорежисери скерували сотні світлових променів від землі до неба. Так організатори акції хотіли привернути увагу влади і суспільства до креативних індустрій та видовищних заходів – галузей культури, мистецтва, розваг, організації масових подій, які за час двомісячного карантину понесли великі фінансові втрати і які держава фактично ігнорує.

Саме тому культурна індустрія об’єднується, щоб звернути на себе увагу. Артисти, актори, музиканти, балетмейстери, організатори заходів, кінотеатри, івент агенції, технічний персонал світла, звуку та сцени, декоратори, журналісти, піарники, маркетологи та квиткові оператори — професіонали, без яких годі уявити сучасне культурне життя країни.


Як повідомлялось, 12 травня о 22:00 на знакових локаціях українських міст увімкнуть промені світла, спрямовані в небо. Головний меседж мирної акції: «Побачте нас! Почуйте нас!»

Share.