Понеділок, 24 Червня

Старші класи сихівського ліцею повністю перевели на дистанційне навчання

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

5−11 класи ліцею «Сихівський», що працює на вулиці Хоткевича, 48 на Сихові, перевели на дистанційне навчання через захворюваність серед вчителів. Така форма навчання триватиме з 15 до 28 вересня.

«Відучора більшість класів ліцею «Сихівський» на два тижні переведені на дистанційне навчання у зв’язку з великою кількістю хворих вчителів. У частини з них підтвердився Covid-19, тому старшу школу закрили на карантин», — повідомили в управлінні освіти Львівської міської ради.

Учні початкових класів навчатимуться у школі, їхні уроки проходять в окремому корпусі, а серед персоналу немає хворих, уточнили у прес-службі ЛМР.

Загалом ще у 21 школі Львова на карантин пішло по 1−2 класи: у 17 навчальних закладах призупинили офлайн-навчання через хвороби учнів, ще у 4 — класи перейшли на дистанційне навчання через хвороби працівників.

Нагадаємо, з 14 вересня 53 школи з Пустомитівського і Перемишлянського районів перевели на дистанційне навчання через те, що ці райони зарахували до «червоної» карантинної зони. Однак 16 вересня уряд дозволив роботу шкіл і дитсадків у «червоній» карантинній зоні.

16 вересня Уряд дозволив роботу шкіл і дитсадків у «червоній» карантинній зоні. Рішення про заборону роботи шкіл і дитсадків у «червоній» зоні спільно прийматимуть державна та регіональна комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (ТЕБ і НС), повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов на засіданні Кабміну.