Неділя, 27 Листопада

Стан трирічної дівчинки з коронавірусом, яку лікують у Львові, покращився

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Стан трирічної дівчинки, яку з середини вересня рятують у Львівському «Охматдиті» від тяжкої пневмонії, спричиненої коронавірусом, покращується.

Про це сказала на брифінгу директор Львівського обласного «Охматдиту» Олександра Бурда, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Наша пацієнтка, яка має підтверджену «ковідну» пневмонію, заслуговує великої уваги. Це дитина трьох років, яка перебувала на штучній вентиляції легень. Для того, щоб забезпечити потрібний газообмін, вона була підключена до екстракорпоральної мембранної оксигинації (ЕКМО), це є така машина, яка виконує роль легень. Вже сьогодні минає 2 доби, як ми від того апарату дитину відлучили. Є позитивна динаміка: дівчинка має нормальні гази крові, відновився діорез, ми надіємося, що ще стабілізуємо систему гемостазу. І віримо, що ця дитина має шанси на одужання», – зазначила Бурда.

28 вересня лікарі Львівського «Охматдиту» шукали донорів для переливання крові трирічній пацієнтці.

Олександра Бурда зазначає, що завдяки тому, що здати кров зголосилася достатня кількість людей, їй вчасно почали вводити тромбоконцентрат і на даний момент в дівчинки нормалізувався рівень тромбоцитів.