Вівторок, 21 Травня

Стало відомо про стан дитини, яка пострадала внаслідок ракетного удару у Львові

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Внаслідок сьогоднішніх ракетних ударів по Львову було госпіталізовано 11 постраждалих, в тому числі дитину. Троє дорослих перебувають у реанімації. Про це пише Варта1.

«Внаслідок сьогоднішнього ракетного удару по Львову, до нас була доставлена певна кількість хворих. Деякі з них надійшли, на жаль, у важкому стані. Декілька з них одразу скерували на серйозні операції. Лікарня впоралась, ми прийняли хворих. Затримок не було. Пацієнти поступали із множинними травмами, починаючи від травм п’яток, закінчуючи травмами голови. Дуже багато хворих надійшло цього разу, власне, де було ураження голови та головного мозку. Середній вік пацієнтів – 35-45 років», – розповів Андрій Токарський, лікар-нейрохірург.

Як повідомила мама 3-річного потерпілого хлопчика Ангеліна, її сину склом з розбитого вікна відсікло півпальця. Дитину госпіталізовано і хлопчику буде зроблено кілька операцій.

Мама з хлопчиком приїхали до Львова з Харкова, вона не думала, що у Львові може таке статися.

«Є часткова травматична ампутація нігтевої фаланги третього пальчика. Тобто це якийсь уламок, який просто зрізав частину пальчика, на великій швидкості і від вибухової хвилі. Він буде мати серію хірургічних втручань, метою яких буде формування відсутньої частини пальчика» – сказала медик.

За словами мами, така вада з пальчиком у хлопчика буде вже на все життя.

Серед сімох загиблих унаслідок ракетного удару наймолодшому було 30 років. Мер Львова сказав, що це перші смерті мирних мешканців на території міста з початку повномасштабної війни.

Козицький сказав, що на станції технічного обслуговування, куди поцілила ракети, спалено та пошкоджено десятки автомобілів.