Стало відомо, коли ремонтуватимуть Замарстинівську

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Через брак коштів у Львові основну масу робіт вул. Замарстинівської перенесли на наступний рік, яку планували відремонтувати у 2017 році на ділянці від вул. Гайдамацької до Липинського.

Як розповів Zaxid.Netначальник управління інженерного господарства Львівської міськради Олександр Одинець, на 2017 рік був запланований ремонт ділянки вул. Замарстинівської від вул. Гайдамацької до вул. Липинського.

«Ремонт вул. Замарстинівської коштує близько 100 млн грн. З початку року в бюджеті розвитку було передбачено 40 млн грн. Зараз через перерозподіли лишилося 7 млн грн. Ми сподіваємося, що в бюджеті на наступний рік вдасться віднайти кошти на ремонт вул. Замарстинівської», – сказав Одинець.

За його словами, цьогоріч «Львівавтодор» лише проведе тендер на визначення підрядника для ремонту вул. Замарстинівської і до кінця року розпочне ремонтні роботи на невеликій ділянці вулиці. «Ми оберемо найоптимальнішу ділянку з точки зору перекриття руху, щоб не створювати незручностей для мешканців. Її можна буде перекрити і розпочати ремонт», – зазначив Одинець.

Основні ж ремонтні роботи на вул. Замарстинівській, за його словами, переносяться на 2018 рік.

Зазначимо, що дорожнє покриття на вул. Замарстинівській перебуває в поганому стані, а в липні мешканці, вимагаючи ремонту, обмалювали вибоїни на дорозі білою фарбою і посадили в них траву.

Проект реконструкції вул. Замарстинівської поділений на два етапи: від вул. Гайдамацької до вул. Липинського і від вул. Липинського до вул. Торф’яної. Коли вдасться відремонтувати другу ділянку, у мерії поки не прогнозують.

Крім ремонту вул. Замарстинівської, на 2018 рік перенесли і будівництво нової велодоріжки та реконструкцію тротуарів на вул. Княгині Ольги, які також планували зробити цьогоріч.

Джерело: Форпост 

Share.