Середа, 28 Лютого

Стало відомо, як виглядатимуть волонтери, які проводитимуть опитування президента

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Волонтери, які проводитимуть всеукраїнське опитування, ініційоване президентом, будуть у білих жилетах без політичної символіки та з написом “5 питань від президента”. Про це повідомляє “5 канал”.

Вони стоятимуть поза виборчими дільницями та матимуть власні опломбовані картонні скриньки, куди виборці опускатимуть заповнені бюлетені вже після того, як зроблять свій вибір на дільниці. Волонтери працюватимуть від 8 ранку до 20 вечора.


Для проведення опитування надруковано кілька мільйонів бланків. Після завершення волевиявлення волонтери відвезуть урни до місця підрахунку голосів. Невикористані бланки знищать, а заповнені підрахують і складуть за результатами протоколи.

Експерти підрахували – коштуватиме таке опитування від 75-ти до 103-х мільйонів гривень. Фінансування бере на себе партія “Слуга народу”. А проводитиме його соціологічна компанія.

Питання звучать так:

  1. Чи підтримуєте ви ідею довічного ув’язнення за корупцію в особливо великих розмірах?
  2. Чи підтримуєте ви створення вільної економічної зони на території Донецької та Луганської областей?
  3. Чи підтримуєте ви скорочення кількості народних депутатів до 300?
  4. Чи підтримуєте ви легалізацію каннабісу в медичних цілях – для зменшення болю у важких хворих?
  5. Чи підтримуєте ви право України на використання гарантій безпеки, визначених Будапештським меморандумом, для відновлення її державного суверенітету і територіальної цілісності.

Нагадаємо, за 12 днів до місцевих виборів Зеленський анонсував проведення “всеукраїнського опитування”, яке складатиметься із п’яти запитань. Проте їх президент вирішив не оприлюднювати одразу, а по одному на день. Тож соцмережі вибухнули своїми варіантами опитування від глави держави.