Середа, 29 Листопада

США не виключають застосування ядерної зброї росією

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

США не виключають застосування росією ядерної зброї, а тому доносять до президента рі Владіміра путіна сигнал про те, що цей крок матиме абсолютно катастрофічні наслідки для нього та росії.

Про це в інтерв’ю “Європейській правді” розповіла заступниця державного секретаря США з політичних питань Вікторія Нуланд.

Вона зазначила, що путін вже давав наказ вчиняти жахливі і наджорстокі воєнні злочини, а отже можливим є все і “треба бути готовими до використання росією різних типів зброї з катастрофічними наслідками”.

“Зараз ми – і не лише США, а й інші представники трансатлантичної спільноти – дуже наполегливо доносимо до путіна сигнал про те, що цей крок буде катастрофою не тільки для України та для світу, але також це матиме абсолютно катастрофічні наслідки для самого путіна і також для росії”, – сказала Нуланд.

Вона запевнила, що за такого катастрофічного сценарію Україну не залишать наодинці, оскільки використання такої зброї виведе ситуацію на принципово новий рівень.

“Можу лише запевнити: навіть у порівнянні з тими високими втратами, тією високою ціною, яку для росії має нинішня агресія – у цьому випадку ціна дій путіна буде просто астрономічною”, – сказала Нуланд.