Понеділок, 26 Лютого

Спортсменка зі Львівщини встановила світовий рекорд

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Лише у травні 23-річна червоноградка Роксолана Бусько стала чемпіонкою світу з пауерліфтингу за версією WPA, а вже 18 червня вона перемогла на чемпіонаті Європи у ваговій категорії до 52 кг.

В Німеччині, на чемпіонаті Європи з піднімання штанги, у ваговій категорії до 52 кг, спортсменка із Червонограда Роксолана Бусько стала переможницею. Роксолана також встановила світовий рекорд по підняттю штанги – 117.5 кг.

Континентальна першість під егідою World United Amateur Powerlifting (WUAP) відбулася в німецькому місті Фрауенау.

Також нашій землячці підкорилися три світові рекорди під егідою федерації WUAP. Про свій виступ спортсменка розповіла кореспонденту «Вісника».

“Загалом змагання були класні, дуже багато країн-учасниць, чималий глядацький інтерес. Я виступала в другий день змагань, 18 червня. А сам чемпіонат розпочався 17 червня – цього дня у нас було зважування. Це дуже важлива частина змагань, оскільки я постійно «ганяю» вагу (сміється). Мені доводиться скидати перед змаганнями близько трьох кілограмів. В день мого виступу я була єдиною представницею України. Трохи психологічно тиснуло те, що всі говорили різними іноземними мовами і не було навіть до кого звернутися. Мабуть, через це не змогла показати ще кращий результат. Змагання тривали довго: почалися о 10 ранку, а нагородження було опівночі”.