Сполучатиме Варшаву та Рава-Руську. На Львівщину у тестовому режимі прибув потяг

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На Львівщину у тестовому режимі прибув потяг, що сполучатиме Варшаву та Рава-Руську з пересадкою на Львів. Про це повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький, пише Суспільне.

Регулярне сполучення в цьому напрямку запрацює через кілька місяців. Для цього відновив роботу залізничний пункт пропуску у Раві-Руській, який не працював понад 20 років.

“Це сполучення дозволить пасажирам з української та польської сторін зручно добиратися та розвантажить автомобільні пункти пропуску. Знадобиться ще кілька місяців, щоб польська сторона розгорнула повноцінний митно-прикордонний контроль й вирішила важливі технічні питання”, — повідомив начальник ОВА.

Як повідомили у пресслужбі “Укрзалізниці”, на борту першого рейса разом із залізничниками перебували Міністр інфраструктури Польщі Анджей Адамчик та Віцепрем’єр-міністр з відновлення України, міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков.

“Сполучення планується відкрити для пасажирів влітку та організувати по Рава-Руській зручний пересадочний хаб між поїздами з Варшави по євроколії 1435 мм та поїздами зі Львова по українській колії 1520 мм”, — повідомили в “Укрзалізниці”.

У перспективі розглядатимуть проєкт подовження європейської колії безпосередньо до Львова.