Четвер, 13 Червня

Співвласник “Львівсільмашу” просить у міськради дозвіл на забудову території заводу

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові планують забудувати території складів та виробничих цехів заводу “Львівсільмаш”. П’ять компаній, які належать співвласнику заводу “Львівсільмаш” звернулися до Львівської міськради для отримання дозволу на розроблення проекту землеустрою на цю територію. Відповідні документи оприлюднили у вівторок, 28 травня, на офіційному порталі міської ради Львова, пише Lviv.media.

Йдеться про шість земельних ділянок на вул. Городоцькій, 207, на яких розташована нерухомість різних підприємств. Зокрема, склади, виробничі цехи, водонапірна вежа, трансформаторна підстанція, гаражі та котельня. Загальна їх площа 11,3 га. На цій території компанії спільно хочуть збудувати офісний центр, для цього у пояснювальній записці до проєктів ухвал пропонують перевести ці землі до категорії житлової та громадської забудови.

Найбільша ділянка, площею понад 4 га належить ТзОВ “Цех 8”, яке за даними аналітичної системи YouControl створене лише 10 місяці тому та зареєстроване за тією ж адресою, де буде нове будівництво: вул.Городоцька, 207. Компанія займається виробництвом будівельних металевих конструкцій, а її власником є Ілля Сабашук, який також є співвласником заводу “Львівсільмаш”. Зазначимо, що йому належать також інші будівлі, які є на території, яку планують забудувати.

Ще три компанії ТзОВ “НОЦ”, ТзОВ “ЛОЦ” та ТзОВ “НОЦ”, також створені 10 місяців тому і є у власності Іллі Сабашука, всі вони зареєстровані за тією ж адресою на вул. Городоцькій, 207. Лише одна фірма ТзОВ “Народна-5”, яка також просить дозвіл на будівництво належить не Іллі Сабашуку, а Євгенії Сабашук.